11759. PP-Sven Løfman stor griserytter. Sjelden!

stor griserytter i porselen, Porsgrund Porselen, design Sven Løfman,

L 35 cm. H 30 cm.

Ustemplet

Liten feil fra produksjon hvor den mangler glasur.

Varenr 11759
Tilstand bra
Dette er en DeLuxe vare!

Auksjonen er avsluttet!
6 Mai 2019 18:11

HAMMERSLAG7 00 NOK8 00 NOK 3 300 NOK17 00 NOK18 00 NOK19 00 NOK20 00 NOK

333 300 NOK2019-05-06 18:09
NEMY3 200 NOK2019-05-06 18:08
1242 350 NOK2019-05-06 18:04
3591 500 NOK2019-05-06 17:54
561 050 NOK2019-05-03 22:38
37850 NOK2019-04-25 07:49
405800 NOK2019-04-24 22:03
115750 NOK2019-04-24 20:31
338600 NOK2019-04-18 12:40
104350 NOK2019-04-17 16:05
235100 NOK2019-04-17 15:59
 100 NOK Start Pris

Nettauksjon

Avsluttet

Kjøpsprovisjon 25% Inkl. MVA

Annen informasjon

Det vil komme frakt i tillegg til tilslaget. Ønsker du å hente varene trenger vi beskjed om dette innen 2 dager etter auksjonsslutt. Varene må hentes innen en uke hvis ikke annet er avtalt.
Du kan også finne dine fakturaer på min side.

Faste fraktpriser (norgespakke med sporing)
Inntil 10 kg: Kr 200
Inntil 25 kg: Kr 350
Inntil 35 kg: Kr 550

Møbler:
Faste leveringsdager til Oslo.
Andre møbler må hentes, evt bruk av
annen transportmiddel som nimber, bring etc.